Обладнання та техніка Gardena

0
28

Gardena — відомий світовий бренд, що випускає широкий асортимент садової техніки як для приватного, так і професійного використання.

Популярна техніка Гардена

Ось деякі види обладнання, яке виробляє Gardena:

 • Газонокосарки: Gardena виробляє різні газонокосарки, у тому числі електричні, акумуляторні та бензинові моделі. Вони також мають газонокосарки-роботи, які можуть автоматично косити траву за вас.
 • Тримери: Тримери Gardena доступні в електричних, акумуляторних та бензинових моделях. Їх можна використовувати для обрізання трави, кущів та живоплотів.
 • Ланцюгові пили Gardena призначені для різання дерев та гілок. Вони доступні як в електричних, так і бензинових моделях.
 • Тримери для живоплоту: Тримери для живоплоту Gardena доступні в електричних, акумуляторних і бензинових моделях. Вони призначені для обрізки та формування живоплотів.
 • Повітродувки та пилососи: Gardena виробляє як повітродувки, так і пилососи, призначені для збирання листя та сміття у вашому саду.
 • Устаткування для поливу: Gardena виробляє широкий спектр обладнання для поливу, включаючи розбризкувачі, шланги та лійки. Вони також мають автоматичні системи поливу, якими можна керувати за допомогою програми для смартфона.
 • Садові інструменти: Gardena виробляє різні ручні інструменти для садівництва, у тому числі кельми, граблі та секатори.

Це лише деякі види обладнання, яке виготовляє Gardena. Вони також мають ряд аксесуарів і запасних частин, доступних для своїх продуктів.

ТОП-10 найпопулярнішого обладнання від ТМ Gardena

 1. Автоматичний розподільник води Gardena: цей пристрій дозволяє легко та ефективно поливати рослини, використовуючи до 6 різних графіків поливу, які можна запрограмувати заздалегідь.
 2. Акумуляторний тример Gardena: цей легкий і простий у використанні тример ідеально підходить для стрижки трави та бур’янів у садах малого та середнього розміру.
 3. Класичний триммер для живоплоту Gardena: цей потужний триммер для живоплоту призначений для легкої стрижки та формування живоплотів, кущів і чагарників.
 4. Секатор Gardena Classic: цей легкий та зручний у використанні секатор ідеально підходить для обрізання та надання форми рослинам та деревам.
 5. Напірний обприскувач Gardena: цей зручний інструмент ідеально підходить для внесення добрив, пестицидів та інших хімікатів до рослин та газонів.
 6. Секатори Gardena Classic: ці секатори призначені для точного обрізання та обрізання невеликих рослин та квітів.
 7. Класичний обхідний сучкоріз Gardena: цей сучкоріз ідеально підходить для обрізання великих рослин та гілок діаметром до 40 мм.
 8. Металевий візок для шланга Gardena Premium: цей міцний візок для шланга ідеально підходить для зберігання та переміщення садових шлангів по двору.
 9. Ручні граблі Gardena Comfort: ці легкі та прості у використанні граблі ідеально підходять для видалення сміття та соломи з газону.
 10. Набір ручних садових інструментів Gardena Classic: цей набір інструментів включає все необхідне для виконання основних робіт по саду, в тому числі совок, культиватор і ручні вила.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь