Щоб швидко та безпечно дістатися з однієї частини з рани до іншої, не обов’язково замовляти дорогий автомобіль таксі. А зарезервувати потрібну кількість місць можна на сайті https://proizd.ua/ru лише за кілька хвилин. Функціонал сайту дозволяє вибрати не тільки клас вагону, а й точне розташування місць. Так, щоб сім’я чи група були близько один до одного.

На що впливає вартість проїзду

У складі є лише два типи сидячих вагонів: першого та другого класу. Різниця полягає в тому, що в першому випадку для кожного пасажира є трохи більше простору для комфортного розміщення. Працюють телевізори, якими транслюються фільми. Розклад руху поїздів зі столиці за найпопулярнішими напрямками для Інтерсіті виглядає так:

Номер поїздаЧас відправленняПрибуття на станцію призначенняКлас вагонів в составі
730ККиїв 17:50Черкаси 21:07Сидячі 1-го та 2-го класу
743ККиїв 06:20Львів 11:58Сидячі 1-го та 2-го класу
722ККиїв 06:52Харків 11:58Сидячі 1-го та 2-го класу
732ККиїв 07:13Дніпро 13:40Сидячі 1-го та 2-го класу

 

Усього за кілька годин можна подолати відстань від Києва до Львова чи інших численних обласних центрів. Укрзалізниця попереджає, варто пам’ятати, що швидкісні потяги Інтерсіті роблять дуже мало зупинок. Це один із факторів швидкості переміщення складу.

Що можна взяти з собою у багаж

Список дозволеного багажу досить великий. Головне, варто пам’ятати, що з собою можна взяти не більше 36 кілограмів багажу. Але цей ліміт поширюється на одного пасажира. Якщо подорожувати сім’єю або групою, завжди є можливість грамотно розподілити речі по сумках або валізах, щоб взяти з собою все необхідне.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь